DesignFloor Uzmanları

Sıradışı bir parke deneyimi yaşatan ürünlerimizi,
yönetimimiz, çalışanlarımız ve parke uzmanlarımızla
sizin beğeninize ve hizmetinize sunuyoruz.

DF UZMANLARI

Tasarım dünyasındaki gelişmeleri güncel olarak takip eden, araştıran, dinamik ve üretken bir aileyiz. Doğanın yol gösterici ışığında estetiği ve kaliteyi buluşturmak için çalışıyor, bu vizyonu her geçen gün büyüyen bayi ağımızla daha fazla insana ulaştırıyoruz. Biliyoruz ki her zeminin 'üstünde hayat var'. Bu anlayışla sizler için tasarlıyor, deneyimlerinizi iyileştirmek için fikirlerinize ihtiyaç duyuyoruz.Her türlü görüş, öneri ve talebinizi bana iletmenizden mutluluk duyarım.

Fatih Aslan
DF Genel Direktör
f.aslan@df.com.tr

DesignFloor bayi olarak müşterilerimin her türden zemin çözüm ihtiyacına karşılık verebiliyorum. Mimarlar, satın almacılar ve son kullanıcıların farklı bütçelerine, değişken tasarım ihtiyaçlarına, teknik destek taleplerine DesignFloor sayesinde hazır haldeyiz.  

Mehmet Cizreli
Parsan Parke
İzmir Bayi

Bayiliğe başladığımdan beri çok iyi işleyen bir sistemin parçası oldum. 360 derece müşteri deneyimini tam anlamıyla uygulayabilen bir marka sistemi DesignFloor. Bayilerden çalışanlara, ustalardan son kullanıcıya kadar herkesin memnun kaldığı bir marka. 

Suat Eken
Best Parke
Bursa Bayi

İnsanlara ve doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde olan bir firmada çalışmaktan gurur duyuyorum. İyi tasarım, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda sürdürülebilir üretim için çalışan bir markanın parçası olarak ben de bu doğrultuda tüm gücümle çalışıyorum.

Ufuk sönmez
Müşteri Temsilcisi
2007 yılından beri DF'li

Kullandığımız malzemeler ne kadar iyi olursa çıkan sonuç da o kadar iyi oluyor. DesignFloor'un ürünleri ile gözümüz arkada kalmadan işimizi rahatça yapabiliyoruz. Ekibim ve ben DesignFloor ile birlikte çalıştığımız süre boyunca işimizi hep zamanında ve istenen kalitede yaptık.

Veysi Akın
DF Montaj Uzmanları Adına
2006 yılından beri DF'li
DF UZMANINA DANIŞ

İletişim Konusu

İletişim Detayları

DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN