DesignFloor Moodboards

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard tasarımlarımızı inceleyin

Ginger

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor Vogue koleksiyonu ürünlerinden Ginger ile tamamlandı.

White

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Blue Line Beyaz Parlak Parke ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Pearl Oak

İyi Bayramlar... Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Pearl Oak lamine parke ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Cognac Oak

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Osmoze - Cognac Oak ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Canyon Koa Perfect

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor parlak parke ürünlerinden Blue Line - Canyon Koa Perfect ürünü ve beyaz lake süpürgelik ile tamamlandı.
 

Canaries Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard serimizin yeni tasarımı, İç mimar Esat Fişek tarafından Canaries Oak ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Balearic Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Balearic Oak ve baharın ruhunu yansıtan canlı renklerle tamamlandı.

Grey Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, ZRN Mimarlık tarafından DesignFloor ürünlerinden Grey Oak lamine parke ile tamamlandı.

Heritage

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, kış mevsimini yansıtan imajlar ve DesignFloor ürünlerinden Heritage lamine parke ile tamamlandı.

Unique

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Unique ile oluşturuldu…
 

DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL
DF Bayilik Sistemi

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU
Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN
DesignFloor Logo
Aslan Yapı Logo