DesignFloor Moodboards

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard tasarımlarımızı inceleyin

Kasım 2019

Ginger

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor Vogue koleksiyonu ürünlerinden Ginger ile tamamlandı.

Eylül 2019

White

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Blue Line Beyaz Parlak Parke ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Ağustos 2019

Pearl Oak

İyi Bayramlar... Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Pearl Oak lamine parke ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Temmuz 2019

Cognac Oak

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Osmoze - Cognac Oak ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Haziran 2019

Canyon Koa Perfect

Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor parlak parke ürünlerinden Blue Line - Canyon Koa Perfect ürünü ve beyaz lake süpürgelik ile tamamlandı.
 

Mayıs 2019

Canaries Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard serimizin yeni tasarımı, İç mimar Esat Fişek tarafından Canaries Oak ve özel lake süpürgelik ile tamamlandı.

Mart 2019

Balearic Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Balearic Oak ve baharın ruhunu yansıtan canlı renklerle tamamlandı.

Şubat 2019

Grey Oak

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, ZRN Mimarlık tarafından DesignFloor ürünlerinden Grey Oak lamine parke ile tamamlandı.

Ocak 2019

Heritage

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, kış mevsimini yansıtan imajlar ve DesignFloor ürünlerinden Heritage lamine parke ile tamamlandı.

Aralık 2018

Unique

Parkelerimizin, mekanın diğer mimari ve dekoratif elemanları ile renk ve doku kombinlerini kurguladığımız Moodboard serimizin yeni tasarımı, DesignFloor ürünlerinden Unique ile oluşturuldu…
 

DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN