Hi-Tech Laminat Parke

Doğanın desenlerini doğa dostu bir
biçimde zeminlerinizde sergileyin...

Doğal kaynakların korunması her zamankinden fazla önem arz ederken, laminat parkeler, giderek azalan ağaç çeşitlerini korumak adına çevreci bir zemin çözümüdür.

Hi-Tech Laminat Parkelerin Özellikleri

Klasik laminat parkelerde mevcut teknolojilerle birebir doğal malzeme imajına oldukça yaklaşılsa da bu döşeme türünü gerçek ağaç dokusundan ayırt etmek mümkündür. DesignFloor Hi-Tech Laminat Parkeler ise klasik laminat parkelerden farklı olarak hem görünüm hem de doku olarak tüm duyularla hissedilebilen özel bir teknolojinin sonucudur. Dekoratif tabakasındaki gerçek renkler ve sedef parlaklığındaki boya sayesinde Hi-Tech Laminat Parkeler, gerçek ağaçlardan oluşan lamine parkeler ile tamamen eşleşen bir görünüm elde ederken, yüzeyindeki damarlarda oluşturulan girintiler ve doğal parlama efektleri ile dokunulduğunda veya ayak basıldığında da gerçek ağaç hissini verir. En gelişmiş yüzey teknolojileri ile doğal malzemenin estetik niteliğini karşılayan Hi-Tech Laminat Parkeler, beraberinde sunduğu teknik avantajlarla vazgeçilmez bir zemin kaplama malzemesi haline geliyor. Kullanışlı kilit sistemleri ve uzun kullanım ömürlerinin yanı sıra Hi-Tech Laminat Parkeler nakliye, montaj pratikliği ve tadilat kolaylığı sağlıyor. Ayrıca DesignFloor Hi-Tech Laminat Parkeler, yüzeydeki nemin parkeye nüfuz etmesini engelleyen, dünyanın en kaliteli overlay tabakasına sahiptir. 8 ve 12 mm kalınlık seçeneklerini onlarca renk ve desen alternatifi ile buluşturan DesignFloor Hi-Tech Laminat Parke koleksiyonları, AC5 ve AC6 dayanım sınıfları ile sektördeki en uzun ömürlü parke alternatifini sağlıyor. Böylelikle DesignFloor ürünleri, konutların yanı sıra ofis ve mağaza gibi ayak trafiğinin yoğun olduğu tipolojilerde de parkenin yarattığı sıcak hissi ve estetik görünümü mümkün kılıyor.

Balıksırtı Parke

Balıksırtı parkeler, uygulanan her mekânda olağanüstü bir etki yaratıyor. Karakteristik yapısı ve zemine dinamizm katmasıyla da estetik bir yaşam alanı sağlıyor. Son dönemin en trend zemin alternatiflerin olan balıksırtı parkeler, geniş mekânlara ferah bir hava katarak yaşam alanınızı farklı bir boyuta taşıyor. Standart parkelerden ayrılarak boğucu görünümden sıyrılıyor. DesignFloor; sürdürülebilirlik anlayışıyla yapı sektörüne farklı bir etkinlik kazandırırken balıksırtı parkelerle modern bir iç mekân kurgusu oluşturuyor, düşük karbon emisyonu, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı gibi özellikleriyle de üst düzey bir ürün performansı sunuyor.

Balıksırtı Parkeler ile Modern ve Klasik Zemin

DesignFloor’un sayısız renk ve tasarımlarıyla en modern zemin alternatiflerini sunuyor. Eski klasik duruşunun yanında DesignFloor’un estetik yaklaşımlarıyla alanları bütünleştiriyor. Parke plakalarının çapraz şekilde bir araya getirerek oluşturduğu balıksırtı parkeler, laminat parke sınıfına giriyor. Geleneksel görüntüde olan boyut olarak daha büyük ölçüde tasarlanarak daha modern bir yaşam alanı entegre ediyor. Uygulandığı her mekânda modern görüntüsüyle ayrı bir hava katan balıksırtı parkeler, 12 mm kalınlığıyla ve güçlü aşınma tabakası sayesinde ev dışında ayak sirkülasyonunun yoğun olduğu mekânlarda da kullanılabiliyor. Banyo gibi ıslak zeminler dışında her zemine uygulanabiliyor. Minimalist ve İskandinav gibi dekorasyon yaklaşımlarda da oldukça modern bir görüntü sağlar.

PEFC Sertifikası, Isı İzolasyonu ve Daha Fazlası

DesignFloor’da üretilen tüm parke ürünleri orman belgelendirme onay programı olan PEFC sertifikasına sahiptir. PEFC sertifikasına da sahip olan balıksırtı parkeler ayrıca, A+ sertifikasına yani düşük karbon emisyonuyla sürdürülebilir ve çevreci yapısıyla öne çıkıyor. Diğer yandan yapısal özellikleri nedeniyle haşere sorunlarına da çözüm oluyor. Alerjik reaksiyonlara karşı duyarlılığı olan DesignFloor balıksırtı modelleri, kullanışlı bir şekilde temizlenebilme özelliğiyle hijyen konusunda da avantaj sunuyor. Laminat parkelerin bir döşeme türü olan balıksırtı parkelerin ısı yalıtımı seramik gibi zemin döşemelerine göre çok yüksektir. İç mekanlarda ses akustiği de sağlamasının yanında zor alev alan cfl-s1 ahşap zemin yanma sınıfındaki ürün sayesinde yangın dayanıklılığı da yüksektir. DesignFloor 35 yıl garanti süresiyle uzun ömürlü kullanımı da temin ediyor.

Doğal Görünümü Hi-Tech Laminat Parke ile Sağlayın

Hi-Tech Laminat Parke teknolojisi, sürdürülebilir ormanlardan yapılan hammadde tedariği ile geliştirilen doğal dokusu sayesinde son derece sürdürülebilir bir alternatif sağlıyor. İç katmanlarında da sadece sürdürülebilir ormanlardan sağlanan ham maddelerin kullanıldığı DesignFloor Hi-Tech Laminat Parkeler, doğanın izlerini sürdürülebilir bir biçimde yeşil binalara taşıyor.


Devamını oku... Kapat
Size en uygun parkeyi gösterebilmemiz için ürünleri filtreleyin

Hakkında

Neden DF?

Estetik, işlevsel ve uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı DesignFloor' un
ayrıcalıklarını keşfedin!

Estetik, işlevsel ve
uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı
DesignFloor'un
ayrıcalıklarını keşfedin!

İNCELE

DF | Uzmanlar

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL
DF Bayilik Sistemi

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU
Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN
DesignFloor Logo
Aslan Yapı Logo