Parlak Parke

Kendi ışığını üreten parlak parkeler...

Parlak Parkeler ile Kusursuz Zeminler

Parlak parkeler, laminat parkelerin tüm özelliklerini kullanıcıya sunmasının yanında yüzey parlatıcı ürünlere ihtiyaç duymaksızın kalıcı parlak dokuya sahip bir döşeme alternatifleridir. Şıklığı ve zarafeti parlayan yüzeyinde barındıran DesignFloor Falquon Parlak Parke serisi, mekanınıza göz alıcı bir tasarım sunar. Doğal ışığı yüzeyinde tüm cazibesiyle yansıtan DesignFloor Falquon Parlak Parke serisi, uygulandığı mekânlardaki renk varyasyonlarını arttırıyor. Geniş yelpazesinde bulundurduğu canlı renk skalasındaki ürünler ve DesignFloor’un yenilikçi çizgisi ile kendi kimliğine sahip iç mekanlar oluşturuyor. Bu sayede iç mekânın tasarımsal izini zeminde sürdürürken ahşap dokusunun cezbedici görünümüne sahip olmayı da mümkün kılıyor.

DesignFloor Parlak Parke ile güneş ışığı mekânın tümüne yayılıyor, tasarımda yer alan renkler odanın tümünde bir ahenk içinde yansıtılıyor. Parlak yüzeylerin yarattığı yansımalar ve farklı renk karşılaşmalarıyla da dinamik ve hareketli zeminlere sahip mekanlar elde etmek mümkün. Hem koyu hem de açık tonlara sahip olan DesignFloor Parlak Parke koleksiyonu, yaşam alanınıza en uygun ışık kurgusunu üretmeniz için yardımcı oluyor. Üstelik parlaklığını da asla kaybetmiyor ve kendi ışığını üretiyor!

Parlak Parkeler konutların yanında mağaza, otel gibi yoğun kullanılan alanlarda da tercih ediliyor. Minimal çizgiler oluşturmak isteyenler için 906 White, daha bohem stili barındırmak isteyenler için ise 901 Plateau Merbau gibi modeller önerilerek dinamik bir iç mekân konseptini destekleyen bir zemin tasarımı sağlanıyor. Farklı dekorasyon tarzlarını kurgulayarak eklektik bir iç mekân tasarımı da Parlak Parkeler ile oluşabiliyor.

DesignFloor Falquon Parlak Parke serisindeki koyu ve açık tonlar, istenilen atmosferi yakalamanıza olanak sağlıyor. İç mekanınızda boya renginiz ve mobilya tarzınızda oluşturacağınız kurguya en uygun parkeyi DesignFloor Parke Seçimi aracıyla bulabilirsiniz.

Yıllara Meydan Okuyan Parlak Parke Deneyimi

Dış mekânın ferahlığını iç mekâna taşıyan DesignFloor Parlak Parkeler, 15 yıl ürün garantisi ile kalıcı parlaklığı, uzun kullanım ömrü ile birleştiriyor. 8 mm kalınlığa sahip plakalar, pratik montaj özelliğinin yanı sıra, bakım ve temizlik kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Tüm DesignFloor ürünleri gibi CE ve PEFC sertifikalarına sahip olan parlak parkeler, yalnızca varlığını sürdürebilen ormanlardan tedarik edilen hammaddelerle üretilmektedir. Bu sayede siz de sürdürülebilirlik kapsamında kişisel karbon ayak izinizi minimumda tutmak ve çevreci bir yapı malzemesi tercih etmek için DesignFloor Falquon Parlak Parkeleri kullanabilirsiniz. AC4 aşınma tabakası ve 32. sınıf dayanıma sahip, sistre cila gerektirmeksizin yıllara meydan okuyan parlak parke deneyimi DesignFloor’da!


Devamını oku... Kapat
Size en uygun parkeyi gösterebilmemiz için ürünleri filtreleyin

Hakkında

Neden DF?

Estetik, işlevsel ve uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı DesignFloor' un
ayrıcalıklarını keşfedin!

Estetik, işlevsel ve
uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı
DesignFloor'un
ayrıcalıklarını keşfedin!

İNCELE

DF | Uzmanlar

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL
DF Bayilik Sistemi

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU
Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN
DesignFloor Logo
Aslan Yapı Logo