Lamine Parke

Doğal dokuları ile
zeminlerinize derinlik katın...

Lamine parkeler, yapılı çevrenin aşina olunan materyallerinden ahşabı en doğal hali ile zeminlere taşıyan bir zemin kaplama türüdür. Genellikle her plakası üç katmandan oluşan bu zemin kaplama türü en üst yüzeyindeki gerçek ağaç katmanı ile kusursuz doğallıkta bir doku oluşturur. Lamine parkelerin üretiminde kullanılan ağacın türüne ve sertliğine göre yüzeylerde o mekana özgün ton değişimleri gerçekleşebilir. Bu da doğal, özgün, parayla satın alınamayan, zamanla ortaya çıkan karakteristik zeminler oluşmasını sağlar. DesignFloor Lamine Parkeler, uzun yıllar boyunca karakterinize özgün, doğal ve samimi zeminler yaratmanıza yardımcı oluyor.

Lamine Parke Çeşitleri ile Estetik Görünümü Keşfedin!

Genellikle meşe, ceviz, köknar ve diğer ağaç türlerinden üretilen lamine parkeler, mekanlarda klasik ruhu harekete geçiren estetik bir zemin tasarımı sağlar. Her ağac türünün ve her birer ağacın kendine has renk ve dokulara sahip olması sayesinde lamine parkeler çok sayıda yüzey alternatifi sağlıyor. Bu nedenle konforlu, estetik ve mekanınıza en uygun lamine parkeyi seçmek oldukça önemlidir. Yumuşak dokulu bir ağaç türünden üretilen bir lamine parke tercihi, özellikle konutlarda üzerinde adım atıldığında konforlu bir his yaratır. Daha sert ve rijit ağaç türlerinden üretilen lamine parkeler ise mağaza, ofis gibi kullanıcı sirkülasyonun ve ayak trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda ahşabın doğallığını yüksek bir dayanıklılık ile sağlar. Bunun yanı laminat parkelerin ağacın yapısından gelen doğal rengi ve deseni, mekanınızın konseptini bütünleyici nitelikte olmalıdır.

Doğal Ahşap Görünümü, DesignFloor Lamine Parke Koleksiyonunda

DesignFloor Lamine Parke koleksiyonu, her türden mekanın tasarımını bütünleyici modellere sahip olup, doğal ahşabın derinlikli imajını zeminlerinize yansıtır. Klasik, vintage, modern, rustik ve viktoryan iç mekan kurgularının zeminleri DesignFloor Lamine Parkeler ile en estetik haline kavuşuyor. Zemin uzmanlarımız eşliğinde karakterinizi yansıtan ve mekanınızı en estetik biçimde tamamlayacak olan lamine parke seçeneğini keşfetmek için satış noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz.


Devamını oku... Kapat
Size en uygun parkeyi gösterebilmemiz için ürünleri filtreleyin

Kaindl Aqua Pro - Lamine Parke
Aşağı Ok

Hakkında

Neden DF?

Estetik, işlevsel ve uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı DesignFloor' un
ayrıcalıklarını keşfedin!

Estetik, işlevsel ve
uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı
DesignFloor'un
ayrıcalıklarını keşfedin!

İNCELE

DF | Uzmanlar

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL
DF Bayilik Sistemi

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU
Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN
DesignFloor Logo
Aslan Yapı Logo