Parlak Parke

Kendi ışığını üreten parlak parkeler...

Parlak parkeler, klasik laminat parke çeşitlerinin tüm avantajlarını kullanıcıya sunan ve bunun yanında yüzey parlatıcı ürünler kullanılmaksızın kalıcı parlak dokuya sahip olan döşeme malzemeleridir.

Parlak Parkelerle Kusursuz Zeminler

Doğal ışığı yüzeyinde tüm zarafetiyle yansıtan DesignFloor Falquon Parlak Parke serisi, uygulandığı mekanlardaki renk varyasyonlarını arttırıyor. Yelpazesinde bulundurduğu canlı renk skalasındaki ürünler ve DesignFloor’un yenilikçi çizgisi ile kendi kimliğine sahip iç mekanlar oluşturuyor. Bu sayede iç mekanın tasarımsal izini zeminde sürdürürken ahşap dokusunun cezbedici görünümüne sahip olmak da mümkün. DesignFloor Parlak Parke ile güneş ışığı mekanın tümüne yayılıyor, tasarımda yer alan renkler odanın tümünde bir ahenk içinde yansıtılıyor. Parlak yüzeylerin yarattığı yansımalar ve farklı renk karşılaşmalarıyla da dinamik ve hareketli zeminlere sahip mekanlar elde etmek mümkün. Hem koyu hem de açık tonlara sahip olan DesignFloor parlak parke koleksiyonu, mekanınıza en uygun ışık kurgusunu üretmeniz için yardımcı oluyor. Üstelik parlaklığını da asla kaybetmiyor ve kendi ışığını üretiyor!

15 Yıl Garantili Parlak Parke

Dış mekanın ferahlığını iç mekana taşıyan DesignFloor parlak parkeler, 15 yıl ürün garantisi ile kalıcı parlaklığı, uzun kullanım ömrü ile birleştiriyor. 8 mm kalınlığa sahip plakalar, pratik montaj özelliğinin yanı sıra, bakım ve temizlik kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Tüm DesignFloor ürünleri gibi CE ve PEFC sertifikalarına sahip olan parlak parkeler, yalnızca varlığını sürdürebilen ormanlardan tedarik edilen hammaddelerle üretilmektedir. Bu sayede siz de sürdürülebilirlik kapsamında kişisel karbon ayak izinizi minimumda tutmak ve çevreci bir yapı malzemesi tercih etmek için DesignFloor Falquon parlak parkeleri kullanabilirsiniz. AC4 aşınma tabakası ve 32. sınıf dayanıma sahip, sistre cila gerektirmeksizin yıllara meydan okuyan parlak parke deneyimi DesignFloor’da!

Size en uygun parkeyi gösterebilmemiz için ürünleri filtreleyin

Hakkında

Neden DF?

Estetik, işlevsel ve uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı DesignFloor' un
ayrıcalıklarını keşfedin!

Estetik, işlevsel ve
uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı
DesignFloor'un
ayrıcalıklarını keşfedin!

İNCELE

DF | Uzmanlar

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN