LVT

Sudan etkilenmeyen, hijyenik ve
doğal desenleri zeminlerinize taşıyın...

Geleneksel halı, taş ve parke gibi zeminlerin yerini parlak renkleri ve çarpıcı desenleri ile artık LVT Zeminler (Luxury Vinyl Tiles) alıyor. Zemin kaplama teknolojisinin ulaştığı son nokta olan LVT zeminler, parke, seramik, doğal taş gibi tanıdık dokuların görünümünü ve hissiyatını oldukça gerçekçi bir biçimde yüzeyinde barındırıyor.Böylelikle tasarımlarda doğal malzeme, dijital tasarımlar, soyut desenler vb. her türlü görsel etki zeminlere adapte edilebiliyor. DesignFloor LVT koleksiyonları ise zemin tasarımlarına ilham olabilecek çok sayıda yüzey tasarım alternatifini kullanıcılara sunuyor.

LVT Zemin Kaplamaları ile Doğal, Yenilikçi Zeminler

Günümüzde zemin kaplama sektörünün en hızlı büyüyen segmentlerinden biri konumundaki LVT zemin kaplamaları günden güne yaygınlık kazanıyor. DesignFloor LVT serisi ürünleri, doğal malzemelerin görsel ve duyusal kalitesini yakalayabilen etkileyici tasarımları alternatiflerine göre daha düşük maliyetlerle sunuyor. Bunun yanı sıra DesignFloor LVT ürünleri, gerçek ahşap ya da doğal taştan daha ince ve daha hafif standartlarda piyasaya sürülmesiyle ayrıca avantaj sağlıyor. Bunlara ek olarak uygulama kolaylığı, düşük bakım maliyetleri ve uzun kullanım ömürleri, LVT zemin kaplamalarını ön plana çıkarıyor.

LVT Zemin Kaplama Koleksiyonları

DesignFloor LVT serisinden Lames ve Dalles koleksiyonlarındaki ürünler doğal taş, seramik, mermer, ahşap desenleri ve bunlara ek olarak geniş renk ve doku yelpazeleri ile her türlü mekan tasarımına uyabilecek kombinasyonları kolaylıkla yakalayabiliyorlar. LVT teknolojisinin getirdiği en büyük avantajlardan olan su geçirmez ürün yapısı sayesinde DesignFloor LVT ürünleri banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerin zeminlerinde de istenen teknik konforu sağlıyor. Lames ve Dalles koleksiyonları için geliştirilen üst düzey baskı teknolojisi ile DesignFloor LVT zemin kaplamaları, mimarları ve tasarımcıları malzeme tedariğinde özgür kılarak yenilikçi tasarımlara ön ayak oluyor. Orta ve yüksek ayak trafiğine sahip konut, mağaza, ofis, hastane gibi mekanların zeminlerinde ihtiyaç duyulan aşınma dayanımını sağlayan DesignFloor LVT ürünleri, organik ve geri dönüştürülebilir yapıları ile de sürdürülebilir ve çevre dostu bir zemin kaplama alternatifi oluşturuyor.

Size en uygun parkeyi gösterebilmemiz için ürünleri filtreleyin

Hakkında

Neden DF?

Estetik, işlevsel ve uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı DesignFloor' un
ayrıcalıklarını keşfedin!

Estetik, işlevsel ve
uzun ömürlü
zeminlerin uzmanı
DesignFloor'un
ayrıcalıklarını keşfedin!

İNCELE

DF Uzmanları

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

Uzmanlarımız, doğru
tavsiye ve mükemmel
montaj ile zemin çözüm
ortağınız oluyor

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN