Dünyaca Ünlü Kaindl Yeniden Türkiye’de!

1897 Avusturya’sında bir kereste atölyesi olarak başlayan Kaindl macerası, günümüzde dünyanın en büyük ve köklü zemin kaplama markalarından biri olarak devam ediyor. Dünyanın her yerine ulaşan tedarik zinciri ve kapsamlı ürün gamı ile sayısız projenin zeminlerinde yer alan Kaindl, tasarım ve ürün kalitesi anlamında evrensel standartlara sahip ürünleri ile Türkiye pazarına yeniden dahil olmaya hazırlanıyor. DesignFloor işbirliği ile pazarda yerini alacak ürünler Green Guard, Blue Angel gibi sağlık ve sürdürülebilirlik sertifikasyonlara sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Kaindl, zemin kaplaması ve ahşap panel üretiminde Avrupa’da tek çatı altındaki en büyük firma konumunda. Firma, Avrupa’da tanınan ve bilinen başka markaları da olmasına rağmen kendi soyisimleri olan Kaindl markası ile de üretim yapıyor. Bu da Kaindl ürünlerine kalite anlamında ne kadar güvendiklerinin bir göstergesi niteliğinde. Marka daha önce başka bir firma distribütörlüğünde 20 yıl boyunca Türkiye pazarında yer aldı ve sayısız yerli projede kullanıldı.

Türkiye’de DesignFloor distribütörlüğünde Kaindl ürünlerinden Laminate Natural Touch, Laminate Easy Touch, Laminate Classic Touch, Supreme Easy Touch ve Supreme Natural Touch koleksiyonları pazara sunulacak. Öne çıkan ürünler arasında daha önce DesignFloor portföyünde alternatifi bulunmayan macar kesim parkeler ve suya dayanıklı Aqua Pro koleksiyonları da yer alacak.

Kaindl Laminat Parke

Uzun zamandır seçimleri üzerinde çalışılan koleksiyonlar, üst kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla buluşturan ve yerli pazarda eksiği hissedilen bir ürün gamından oluşacak. Green Guard sertifikası ile yapısında sağlığa zararlı madde bulunmadığı kanıtlanan Kaindl parkeler özellikle kreş, huzurevleri, rehabilitasyon merkezleri, klinikler gibi sağlık önceliği yüksek mekanlar için de ideal tercih olacak. Bunun yanı sıra A+ ve M1 düşük emisyon sertifikasyonları, Blue Angel sağlık sertifikası, PEFC sürdürülebilirlik belgesi ve 30 yıl garanti güvencesi ile Kaindl ürünleri, segmentindeki rakiplerine kıyasla proje şartnamelerine çok daha uygun bir alternatif sağlayacak.

İnovatif Parke Yüzey Teknolojisi

Kaindl’ın inovatif teknolojileri içinde en çok dikkat çekenlerden biri yüzey teknolojisi. 22 farklı yüzey alternatifine sahip olan Kaindl ürün yelpazesi bu anlamda dünyada tek. Bakım ve temizlik kolaylığı, hijyenik ürün yapısı, antibakteriyel özellik, kolay dezenfektasyon, çizilme direnci ve ISO 22196 sertifikasına sahip olan bu yüzey teknolojisi; 22 farklı ve özgün doku alternatifi ile hem teknik konfor hem de tasarım anlamında ürünleri en üst seviyeye taşıyor.

Kaindl Laminat Parke

Aqua Pro Etiketi ile Suya Dayanıklı Parkeler!

Aqua Pro Kaindl’ın Avrupa standartları kapsamında test ettiği ve akredite ettirdiği, su ve nem dayanımı sağlayan bir yüzey teknolojisi. AQUAtec adı verilen neme dayanıklı organik materyallerden üretilen bir HDF tabakası ve sızdırmazlık sağlayan bir kilit sistemi kullanılıyor. Bu üretim tekniği sayesinde AQUA PRO etiketine sahip ürünler, olası su sızıntılarında 24 saate kadar yapılan müdahalelerde zarar görmüyor. Bu teknolojiye sahip olan AQUA PRO Supreme Easy Touch ve AQUA PRO Supreme Natural Touch koleksiyonlarını da DesignFloor'un ürün gamına dahil oluyor. Ayrıca 12 mm kalınlıktaki Supreme Natural Touch parkeler, 35 yıl garanti güvencesi ile kullanıcılara sunulacak.

Kaindl macar kesim parke

DİĞER BLOG YAZILARI İÇİN TIKLAYINIZ

DF Moodboard

DesignFloor Moodboard'ları ile
tasarımlarınıza ilham
kaynağı oluyoruz.

Parkelerimiz ile
kurguladığımız
moodboard
tasarımlarımızı
inceleyin

İNCELE

DF Fikirler

Tasarımınıza ilham verecek
DesignFloor konseptlerini inceleyin

Tasarımınıza
ilham verecek
DesignFloor
konseptlerini
inceleyin

İNCELE
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
DF Bülten'e abone olun, sektör ve tasarım gündeminden ilk siz haberdar olun.
ABONE OL
DF Bayilik Sistemi

DF Bayilik Sistemi

DesignFloor marka
eliçiliğini üstlenerek,
bayimiz olmak ister misiniz?

BAŞVURU
Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Edin!

İlgi çekici içerikler ve
güncellemeler için bizi takip edin!

DF İletişim

DF İletişim

Sizden haber almak için
sabırsızlanıyoruz!

BİZE ULAŞIN
DesignFloor Logo
Aslan Yapı Logo